Штепа Сергій Сергійович

Професійний фотограф. В минулому працював у якості позаштатного журналіста та кореспондента у декількох друкованих виданнях. Організовував культурні заходи та фотовиставки, в тому числі благодійного спрямування. Мав власну фотошколу, навчав більш ніж 400 студентів, в тому числі з Польщі та Франції.

Illustration
icon

Цінності

Для мене честь, гідність та порядність – не лише слова. Я йду в депутати, щоб на власному прикладі показати, як представник влади може бути справжнім слугою народу.

icon

Цілі

Я хочу підвищити рівень життя кожного українця, а також знищити корупцію. Я буду голосувати за скасування недоторканності народних депутатів, а також обмеження олігархічних монополій. 

icon

Соціальна відповідальність

Я повністю усвідомлюю свою відповідальність перед народом України та перед людьми, які віддадуть за мене свої голоси у межах 77 округу. Буду робити конкретні дії, щоб вони побачили справжні зміни у наших районах.

Програма

  • 01. Скасування формул на зразок «Роттердам+» в енергетиціСкасування корупційних формул дозволить знизити тарифи на комунальні послуги та покращити рівень життя українців.

  • 02. Відновлення доріг Я шукатиму фінансування для ремонту та будівництва доріг і тротуарів в межах Шевченківського та Олександрівського районів Запоріжжя.

  • 03. Захист історичних спорудБуду робити все можливе для захисту будинків та споруд, що мають історичну цінність.

  • 04. Відновлення паркових зон та скверівДокладу зусилля для відновлення паркових зон та скверів, збільшення кількості місць відпочинку в межах 77 округу.

Зв’язатись за телефоном+38 050 484 22 27


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності