Штепа Сергій Сергійович

Мажоритарний округ № 77 Шевченківський район, частина Олександрівського району

Професійний фотограф. В минулому працював у якості позаштатного журналіста та кореспондента у декількох друкованих виданнях. Організовував культурні заходи та фотовиставки, в тому числі благодійного спрямування. Мав власну фотошколу, навчав більш ніж 400 студентів, в тому числі з Польщі та Франції.

Illustration
icon

Цінності

Для мене честь, гідність та порядність – не лише слова. Я йду в депутати, щоб на власному прикладі показати, як представник влади може бути справжнім слугою народу.

icon

Цілі

Я хочу підвищити рівень життя кожного українця, а також знищити корупцію. Я буду голосувати за скасування недоторканності народних депутатів, а також обмеження олігархічних монополій. 

icon

Соціальна відповідальність

Я повністю усвідомлюю свою відповідальність перед народом України та перед людьми, які віддадуть за мене свої голоси у межах 77 округу. Буду робити конкретні дії, щоб вони побачили справжні зміни у наших районах.

Що зробив до виборів:

  • Навчання та продюсування молодих фотографівДопомагав великій кількості молодих фотографів опанувати цю справу, підвищити рівень майстерності та знайти своїх перших клієнтів. Мав більш ніж 400 студентів з різниї країн.

  • Участь у благодійних заходахЯ та мої учні фотографували різні заходи та свята у дитячих будинках, лікарнях на благодійних засадах.

  • Організовував культурні заходиОрганізував декілька благодійних вечірок у форматі фотовиставок, частиною яких був збір коштів для лікування певної людини.

Програма

  • 01. Скасування формул на зразок «Роттердам+» в енергетиціСкасування корупційних формул дозволить знизити тарифи на комунальні послуги та покращити рівень життя українців.

  • 02. Відновлення доріг Я шукатиму фінансування для ремонту та будівництва доріг і тротуарів в межах Шевченківського та Олександрівського районів Запоріжжя.

  • 03. Захист історичних спорудБуду робити все можливе для захисту будинків та споруд, що мають історичну цінність.

  • 04. Відновлення паркових зон та скверівДокладу зусилля для відновлення паркових зон та скверів, збільшення кількості місць відпочинку в межах 77 округу.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь

Новини

Service illustration photo

Запорізький фотограф провів фотовиставку

Запорізький фотограф Сергій Штепа провів фотовиставку, щоб розважити людей та відволікти їх від проблем.

Детальніше
Service illustration photo

Фотостиль: Кольори життя Сергія Штепи

Запорізький фотограф Сергій Штепа на новій виставці Colors of Life в галереї Art L показав красу людей на фоні природи у всі пори року.

Детальніше
Service illustration photo

Виставка молодих фотографів в Запоріжжі 

Виставка фотографів, на якій були зібрані кошти для лікування дівчини, хворої на гострий лімфобластний лейкоз.

Детальніше

Зв’язатись за телефоном+38 050 484 22 27


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності